PMH Radiátor Pegasus 608x1220mm, Šedobéžová - lesk PG5GB
Kód: PG5GBSouvisející produkty
Novinka
Tip
SALECODE:RUB3:3:%
Sleva 3% kód RUB3
350 Kč
–14 %
Polysan ASC čistící a ochranný prostředek, 500 ml 94000
Skladem
(>1 ks)
301 Kč
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
164 Kč
–3 %
Mapei Čistič Mapei černá BEI9041
Skladem
159 Kč
Detailní popis produktu
Radiátor lze připojit jak klasicky po stranách tak i pomocí středového připojení 50 mm.
Radiátor je možné napojit na běžný uzavřený systém nebo použít pro kombinované vytápění s elektrickou topnou tyčí z naší nabídky. Jako vhodný doplněk doporučujeme chromovaný držák ručníků.

Možnosti připojení radiátoru Pegasus



Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOUPELNOVÉ RADIÁTORY |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 16.8 kg |
| Barva: | Šedobéžová - lesk |
| Objem: | 7.90 |
| Hmotnost: | 16.80 |
| Rozměr: | 608x1220mm |
| Rozteč: | 570.00 / 50.00 |
| Barva: | Šedobéžová - lesk |
| Rozměr: | 608x1220mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
.png)