PMH Radiátor Pegasus 488x1220mm, Šedobéžová - lesk PG4GB
Kód: PG4GBSouvisející produkty
Novinka
Tip
SALECODE:RUB3:3:%
Sleva 3% kód RUB3
350 Kč
–14 %
Polysan ASC čistící a ochranný prostředek, 500 ml 94000
Skladem
(>1 ks)
301 Kč
Detailní popis produktu
Radiátor lze připojit jak klasicky po stranách tak i pomocí středového připojení 50 mm.
Radiátor je možné napojit na běžný uzavřený systém nebo použít pro kombinované vytápění s elektrickou topnou tyčí z naší nabídky. Jako vhodný doplněk doporučujeme chromovaný držák ručníků.

Možnosti připojení radiátoru Pegasus



Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOUPELNOVÉ RADIÁTORY |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 14 kg |
| Barva: | Šedobéžová - lesk |
| Objem: | 6.60 |
| Hmotnost: | 14.00 |
| Rozměr: | 488x1220mm |
| Rozteč: | 450.00 / 50.00 |
| Barva: | Šedobéžová - lesk |
| Rozměr: | 488x1220mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
.png)