PMH Radiátor Marabu 450x783mm, Metalická antracit - lesk M1A
Kód: M1ASouvisející produkty
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
150 Kč
–2 %
HG HG tekutý čistič odpadů HGTCO
Skladem
146 Kč
Novinka
Tip
200 Kč
–19 %
161 Kč
Ravak Turbo Cleaner čistič odpadů pro rozpuštění nečistot usazených v sifonech van, vaniček a umyvadel.• nesmí být použit k čištění výrobků a zejména jejich kovových částí•...
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
164 Kč
–3 %
Mapei Čistič Mapei černá BEI9041
Skladem
159 Kč
Detailní popis produktu
Marabu je klasický radiátor do koupelny s mírně prohnutými profily.

Možnosti připojení radiátoru Marabu


Doplňkové parametry
| Kategorie: | KOUPELNOVÉ RADIÁTORY |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 6.1 kg |
| Barva: | Metalická antracit - lesk |
| Objem: | 3.40 |
| Hmotnost: | 6.10 |
| Rozměr: | 450x783mm |
| Dop. výkon el. top. tyče: | 200.00 |
| Rozteč: | 405.00 / 0.00 |
| Výkon 75/65°C: | 295.00 |
| Barva: | Metalická antracit - lesk |
| Rozměr: | 450x783mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
.png)