Nordlux Villo provedení šedá 2213253250
Kód: 2213253250Související produkty
Novinka
Tip
SALECODE:RUB3:3:%
Sleva 3% kód RUB3
350 Kč
–14 %
Polysan ASC čistící a ochranný prostředek, 500 ml 94000
Skladem
(>1 ks)
301 Kč
Novinka
Tip
200 Kč
–19 %
161 Kč
Ravak Turbo Cleaner čistič odpadů pro rozpuštění nečistot usazených v sifonech van, vaniček a umyvadel.• nesmí být použit k čištění výrobků a zejména jejich kovových částí•...
Detailní popis produktu
Lehké a vzdušné Hitem posledních let jsou papírová závěsná stínítka. Villo z rýžového papíru zútulní relaxační zóny, dětské pokoje, provzdušní a odlehčí vzezření obývacího pokoje či ložnice. Ideální také na chatu nebo do masérského studia. Stínidlo je k dostání v sedmi barevných provedeních a bude lahodit oku i zhasnuté. Stínítko se dodává bez zavěšení (tedy i objímky pro žárovku). Vyhovující zavěšení najdete v souvisejícím zboží.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stínidla s doplňky |
|---|---|
| EAN: | 5704924011924 |
| Materiál: | papír |
| Výška: | 24cm |
| Hmotnost: | 0,17kg |
| Provedení: | šedá, olivově zelená |
| Záruka: | 2 roky |
| Žárovka: | ne |
| Nutné dokoupit: | Zavěšení, nástěnný závěs, stojací nebo stolní stojan. |
| Kolekce: | Villo |
| Průměr stínítka: | 60cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
.png)