Nordlux Theo 2112631003
Kód: 2112631003Související produkty
Detailní popis produktu
Dřevo & kov Série Theo od Nordluxu v sobě snoubí kov a dřevo s certifikátem FSC, čímž Vám domů přináší kousek přírody, a tak vzniká unikátní podívaná. Nástěnné světlo vyzařuje velmi jedinečný a moderní designový výraz, který je změkčen využitím jasanového dřeva. Lampička má flexibilní hlavu, a tak Vám příjemně posvítí jakýmkoliv směrem si budete přát – například na Vaši oblíbenou knihu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5704924005688 |
| Materiál: | Dřevo |
| Hloubka: | 20,7cm |
| Výška: | 13cm |
| Barva kabelu: | černá |
| Délka kabelu: | 150cm |
| Hmotnost: | 0,56kg |
| Krytí: | IP20 |
| Materiál kabelu: | textil |
| Nastavitelná hlava: | ano |
| Odpojitelný kabel: | ano |
| Provedení: | černá |
| Stmívatelné: | ano |
| Typ stmívače/stmívání: | externí stmívač (při zapojení "do zdi") nebo chytrá žárovka |
| Typ stmívače/stmívání INFO: | Plynulé stmívání (u chytré žárovky je dostupných více funkcionalit - např. přednastavené moody) |
| Vhodné dokoupit: | Stmívač a stmívatelnou žárovku nebo smart žárovku (nepotřebujete stmívač) |
| Vypínač: | na lampičce |
| Záruka: | 2 roky |
| Závit: | GU10 |
| Žárovka: | ne |
| Kolekce: | Theo |
| Maximální příkon: | 35W |
| Průměr stínítka: | 12,5cm |
| Průměr základny: | 13cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
.png)