Nordlux Sóller průměr 12cm 2110726101
Kód: 2110726101Detailní popis produktu
Vestavné nebo na povrchu? Svítidla řady Sóller od Nordluxu v kulatém minimalistickém designu budou šikovným pomocníkem do Vašeho domu. Třístupňový stmívač umožňuje nastavení barevné teploty na 4000K, 3000K nebo noční svícení. Světlo je dále vybaveno funkcí paměť a reset* , díky vysokému krytí bude ideální do vlhkých prostor, jak je koupelna. Stačí si už jen vybrat velikost, a zda světlo namontujete jako stropní nebo vestavné, je to na Vás.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavěná |
|---|---|
| EAN: | 5704924007408 |
| Materiál: | Plast |
| Příkon: | 7,5W |
| Výška: | 2,5cm |
| Barevná teplota: | 3000/4000K |
| Energetická třída: | F |
| Hmotnost: | 0,37kg |
| Index podání barev (CRI): | 80 Ra |
| Krytí: | IP20/44 |
| Provedení: | bílá |
| Průměr: | 12cm, 12,9cm |
| Stmívač: | ano |
| Stmívatelné: | ano |
| Světelný tok: | 1000lm |
| Typ bodovky: | vestavná |
| Typ stmívače/stmívání: | přes vypínač, 3 stupně |
| Typ stmívače/stmívání INFO: | 4000K, 3000K, noční světlo |
| Vhodné dokoupit: | Nic - stačí klasický vypínač |
| Záruka: | prodloužená 5 let |
| Závit: | zabudovaná LED |
| Žárovka: | LED |
| Životnost žárovky: | 20000 hodin |
| Filtr - Materiál: | plast |
| Filtr - Provedení: | bílá |
| Filtr - Typ bodovky: | vestavná |
| Filtr - Typ stmívače/stmívání: | přes externí vypínač |
| Filtr - Závit: | zabudovaná LED |
| Montážní otvor: | 10cm |
| Úhel paprsku: | 110° |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)