Nordlux Sidara 95 provedení hnědá 2618468218
Kód: 2618468218Detailní popis produktu
Minimalistické osvětlení Navrženo renomovaným studiem Jacob Jensen Design, toto zahradní světlo Sidara kombinuje moderní minimalismus s vytříbeným architektonickým výrazem. Perforovaný povrch vytváří ve vašich venkovních prostorách krásnou hru světla a stínu. Pro dosažení zamýšleného světelného efektu doporučujeme použít žárovku s vysokým světelným tokem (lumeny). Snadná instalace díky přiložené základně. Tento produkt je součástí naší řady „Designed For Seaside“, která je vyrobena se speciální povrchovou úpravou a nátěrem, aby odolala i těm nejdrsnějším pobřežním povětrnostním podmínkám.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sloupky |
|---|---|
| EAN: | 5704924025808 |
| Materiál: | Hliník |
| Výška: | 95cm |
| Krytí: | IP44 |
| Provedení: | hnědá |
| Průměr: | 12cm |
| Stmívatelné: | ano |
| Typ stmívače/stmívání: | pouze s chytrou žárovkou |
| Typ stmívače/stmívání INFO: | Plynulé stmívání a přednastavené moody |
| Vhodné dokoupit: | Smart žárovku |
| Záruka: | prodloužená 10 let |
| Závit: | E27 |
| Žárovka: | ne |
| Kolekce: | Sidara |
| Maximální příkon: | 15W |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)