Nordlux MIB 6 provedení chrom 61681033
Kód: 61681033Související produkty
Detailní popis produktu
Jednoduchost, co baví Čisté linie, minimalismus a maximální funkčnost – to je Nordlux MIB. Dánský designér Bønnelycke MDD dal téhle lampě štíhlou siluetu a nastavitelnou hlavu, takže si světlo snadno nasměrujete přesně tam, kam potřebujete. Vypadá skvěle samostatně, ale když jich dáte víc vedle sebe, vytvoříte stylové a dokonale sladěné osvětlení. Skvělá volba na čtení, do pracovního koutu nebo jen tak na doladění moderního interiéru.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5704924014468 |
| Materiál: | kov, plast |
| Hloubka: | 17,1cm |
| Výška: | 20cm |
| Délka kabelu: | 180cm |
| Krytí: | IP20 |
| Nastavitelná hlava: | ano |
| Odpojitelný kabel: | ano |
| Provedení: | chrom |
| Průměr: | 6cm |
| Stmívatelné: | ne |
| Vypínač: | na lampičce |
| Závit: | GU10 |
| Žárovka: | ne |
| Kolekce: | Mib |
| Maximální příkon: | 20W |
| Průměr základny: | 10cm |
| Úhel paprsku: | 90° |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
.png)