Nordlux Matis provedení černá 2512201003
Kód: 2512201003Související produkty
Detailní popis produktu
Spolehlivý parťák Každý okamžik si zaslouží to správné světlo. A nástěnné svítidlo Nordlux Matis vám ho spolehlivě vytvoří. Stačí jen upravit sklon stínidla a přizpůsobit osvětlení svým potřebám. Jeho drobné otvory na horní straně navíc vytvářejí krásný světelný efekt, který dodá prostoru pohodovou atmosféru. Ať už relaxujete, pracujete nebo si jen užíváte klidný večer, Matis vám vždy nabídne ideální osvětlení. Vsaďte na stylový a funkční minimalismus, který nikdy neomrzí. K dostání v černé a bílé barvě. Která to bude?Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5704924024399 |
| Materiál: | kov, plast |
| Hloubka: | 27cm |
| Délka kabelu: | 150cm |
| Krytí: | IP20 |
| Materiál kabelu: | plast |
| Provedení: | černá |
| Průměr: | 12,5cm |
| Stmívatelné: | ne |
| Vypínač: | na lampičce |
| Záruka: | 2 roky |
| Závit: | E27 |
| Žárovka: | ne |
| Kolekce: | Matis |
| Maximální příkon: | 15W |
| Průměr základny: | 10cm |
| Výška stínítka: | 14,5cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
.png)