Nordlux Mademoiselles provedení černá 2220405003
Kód: 2220405003Související produkty
Detailní popis produktu
Dokonalá elegance Stolní lampička Mademoiselles v italském stylu bude ozdobou každého interiéru. Velké kulaté stínítko je vyváženo masivní mramorovou základnou a společně tak tvoří lehký designový výraz. Světlo se odráží od stínítka a vyzařuje tak měkké nepřímé osvětlení, takže se skvěle hodí na dotvoření klidné atmosféry. Vybírat můžete z černé nebo bílé základny.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní |
|---|---|
| EAN: | 5704924010163 |
| Materiál: | mramor, kov |
| Výška: | 41,5cm |
| Délka kabelu: | 250cm |
| Krytí: | IP20 |
| Materiál kabelu: | textil |
| Nastavitelná hlava: | ano |
| Provedení: | černá |
| Průměr: | 32cm |
| Stmívatelné: | pouze s chytrou žárovkou |
| Vypínač: | na kabelu |
| Závit: | GU10 |
| Žárovka: | ne |
| Maximální příkon: | 5W |
| Průměr základny: | 9cm |
| Úhel paprsku: | 45° |
| Výška stínítka: | 7cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
.png)