Nordlux Luchy 2418231003
Kód: 2418231003Související produkty
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
180 Kč
–2 %
HG HG gelový čistič odpadů HGGCO
Skladem
175 Kč
Detailní popis produktu
Skleněná romantika Venkovní nástěnné svítidlo Luchy od Nordluxu v romantickém designu se hodí jak k moderní, tak ke klasické architektuře. Černý kovový rám v kombinaci s velkými skleněnými tabulemi má za výsledek vzdušný design. Dodejte světlu díky zvolené dekorativní žárovce vlastní osobitý ráz.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5704924017780 |
| Materiál: | kov, sklo |
| Délka: | 12cm |
| Šířka: | 11cm |
| Výška: | 22,5cm |
| Krytí: | IP44 |
| Možnost paralelního zapojení: | ano |
| Provedení: | černá |
| Stmívatelné: | pouze s chytrou žárovkou |
| Závit: | E27 |
| Žárovka: | ne |
| Maximální příkon: | 10W |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
.png)