Nordlux Linton provedení galvanizovaná ocel 2218281031
Kód: 2218281031Související produkty
Detailní popis produktu
Odolný přívěsek Kulatý a elegantní design s odkazem na klasickou lucernu je spojovacím prvkem série Linton od Nordluxu. Vroubkovaný difuzor zajišťuje příjemné a rozptýlené světlo a základna vyrobená z pozinkované oceli je vhodná do drsného počasí severu. Světlu to bude slušet v exteriéru pod pergolou, ale nemusíte se ani bát když zmokne, hodí se tedy například i podél domu. Nástěnné světlo je dostupné ve dvou barevných provedeních.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5704924011030 |
| Materiál: | kov, plast |
| Hloubka: | 17,6cm |
| Výška: | 29,8cm |
| Krytí: | IP54 |
| Možnost paralelního zapojení: | ano |
| Provedení: | galvanizovaná ocel |
| Stmívatelné: | pouze s chytrou žárovkou |
| Závit: | E27 |
| Žárovka: | ne |
| Kolekce: | Linton |
| Maximální příkon: | 15W |
| Průměr stínítka: | 13cm |
| Průměr základny: | 9,8cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
.png)