Nordlux Linas 2418291003
Kód: 2418291003Související produkty
Novinka
Tip
SALECODE:RUB3:3:%
Sleva 3% kód RUB3
350 Kč
–14 %
Polysan ASC čistící a ochranný prostředek, 500 ml 94000
Skladem
(>1 ks)
301 Kč
Detailní popis produktu
Kónické osvětlení Venkovní nástěnné svítidlo Linas obklopí váš exteriér příjemným měkkým světlem. Stínítko v aerodynamickém kónickém tvaru zajistí rovnoměrné rozložení světla, a tak skvěle poslouží u vchodových dveří.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5704924017674 |
| Materiál: | hliník, plast |
| Hloubka: | 28,8cm |
| Výška: | 16,4cm |
| Krytí: | IP54 |
| Možnost paralelního zapojení: | ano |
| Provedení: | černá |
| Průměr: | 25,5cm |
| Stmívatelné: | pouze s chytrou žárovkou |
| Závit: | E27 |
| Žárovka: | ne |
| Maximální příkon: | 15W |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
.png)