Lucide ZARO IR – Nástěnný reflektor / Nástěnné světlo Vnitřní/Venkovní – 2xGU10 – IP65 – se senzorem – černé
Kód: 69803/02/30Související produkty
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
150 Kč
–2 %
HG HG tekutý čistič odpadů HGTCO
Skladem
146 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5411212690142 |
| Barva: | Černá |
| Patice: | GU10 |
| Krytí: | IP 65 |
| Stmívatelné: | ne |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Sensor: | Se senzorem pohybu a senzorem den/noc |
| Výkon [W]: | 2 x 7 W |
| Výška [cm]: | 23 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
.png)