Lucide XERA - nástěnné svítidlo - Ø 8 cm - G9 - Bílá 23252/01/31
Kód: 23252/01/31Související produkty
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
150 Kč
–2 %
HG HG tekutý čistič odpadů HGTCO
Skladem
146 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5411212233653 |
| Barva: | Bílá |
| Patice: | G9 |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 8 |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 42 W |
| Výška [cm]: | 10 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
.png)