Lucide VARIO LED - stolní lampa - stmívatelná - 1x8W 2700K - Bílá
Kód: 24656/10/31Související produkty
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
230 Kč
–3 %
UGROUTCLEANERS75
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
180 Kč
–2 %
HG HG gelový čistič odpadů HGGCO
Skladem
175 Kč
Novinka
Tip
200 Kč
–19 %
161 Kč
Ravak Turbo Cleaner čistič odpadů pro rozpuštění nečistot usazených v sifonech van, vaniček a umyvadel.• nesmí být použit k čištění výrobků a zejména jejich kovových částí•...
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní |
|---|---|
| EAN: | 5411212241825 |
| Barva: | Bílá |
| Patice: | Integrovaná LED |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | G |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 0 |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 8 W |
| Výška [cm]: | 35 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)