Lucide SCOTT - nástěnné svítidlo - Černá 45265/01/30
Kód: 45265/01/30Související produkty
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
180 Kč
–2 %
HG HG gelový čistič odpadů HGGCO
Skladem
175 Kč
Detailní popis produktu
Proč dělat nástěnné světlo obtížným, když čistota může být tak krásná? Scott je nástěnné svítidlo, které svítí díky své jednoduchosti. Krásný povrch v matně lakovaném kovu dodává jednoduchý, ale poutavý výsledek. Zvláště pokud kombinujete více modelů za sebou. Chcete-li například dodat vaší chodbě další atmosféru. Nebo jako decentní osvětlení v nejmenší místnosti? Ať už Scott instalujete kamkoli, měli byste jako zdroj světla vybrat žárovku. To vám umožní vytvořit extra atmosféru s tímto subtilním nástěnným svítidlem.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5411212450654 |
| Barva: | Černá |
| Patice: | E27 |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 0 |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 40 W |
| Výška [cm]: | 13 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
.png)