Lucide ONNO - LED nástěnné svítidlo do koupelny - 1x8W - IP44 - Chrom
Kód: 79297/08/12Související produkty
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
150 Kč
–2 %
HG HG tekutý čistič odpadů HGTCO
Skladem
146 Kč
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
164 Kč
–3 %
Mapei Čistič Mapei černá BEI9041
Skladem
159 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5411212791443 |
| Barva: | Chrom |
| Patice: | Integrovaná LED |
| Krytí: | IP 44 |
| Stmívatelné: | ne |
| Energetická náročnost: | E |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 0 |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 8 W |
| Výška [cm]: | 4.2 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
.png)