Lucide ONNO - koupelnové svítidlo nad zrcadlo - LED - 1x12W 3000K - IP44 - Chrom 79297/12/12
Kód: 79297/12/12Související produkty
Novinka
Tip
200 Kč
–19 %
161 Kč
Ravak Turbo Cleaner čistič odpadů pro rozpuštění nečistot usazených v sifonech van, vaniček a umyvadel.• nesmí být použit k čištění výrobků a zejména jejich kovových částí•...
Detailní popis produktu
Užíváte si čas v koupelně? Samozřejmě. Speciálně s touto vysoce kvalitní zrcadlovou lampou s krásnými detaily v matném chromu svítí světlo přímo na zrcadlo, takže máte ještě lepší výhled. I v koupelně s dvojitým umyvadlem. Otto, jak se toto osvětlení nazývá, je dlouhé 60 centimetrů a je osazeno integrovanou LED žárovkou. Vychutnáváte si jasné, teplé a bílé světlo. Instalace je také jednoduchá. Stačí jej zapojit do nástěnného vypínače a je hotovo.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5411212791450 |
| Barva: | Chrom |
| Patice: | Integrovaná LED |
| Krytí: | IP 44 |
| Stmívatelné: | ne |
| Energetická náročnost: | E |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 0 |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 11 W |
| Výška [cm]: | 4.2 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
.png)