Lucide MATSLOT - nástěnné svítidlo venkovní - IP23 - Černá 29829/01/30
Kód: 29829/01/30Související produkty
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
150 Kč
–2 %
HG HG tekutý čistič odpadů HGTCO
Skladem
146 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5411212290403 |
| Barva: | Černá |
| Patice: | E27 |
| Krytí: | IP 23 |
| Stmívatelné: | ne |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 40 W |
| Výška [cm]: | 30.5 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
.png)