Lucide MAGIUS nástěnné svítidlo Rattan - 1xE27/40W - černá/natur
Kód: 03229/01/30Související produkty
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
230 Kč
–3 %
UGROUTCLEANERS75
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5411212031174 |
| Barva: | dřevo |
| Patice: | E27 |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 0 |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 40 W |
| Výška [cm]: | 22 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
.png)