Lucide JOE - stolní lampa venkovní - Ø 14,5 cm - stmívatelné - 1x3W 2800K - IP44 - Bílá 06800/03/31
Kód: 06800/03/31Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lampy |
|---|---|
| EAN: | 5411212061201 |
| Barva: | Bílá |
| Patice: | Integrovaná LED |
| Krytí: | IP 44 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 5 V |
| Průměr ø [cm]: | 14.5 cm |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 3 W |
| Výška [cm]: | 26.5 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)