Lucide GALEN-LED - noční lampa - LED - 1x3W 3000K - Černá 18294/03/30
Kód: 18294/03/30Související produkty
Novinka
Tip
200 Kč
–19 %
161 Kč
Ravak Turbo Cleaner čistič odpadů pro rozpuštění nečistot usazených v sifonech van, vaniček a umyvadel.• nesmí být použit k čištění výrobků a zejména jejich kovových částí•...
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
180 Kč
–2 %
HG HG gelový čistič odpadů HGGCO
Skladem
175 Kč
Detailní popis produktu
Nástěnné svítidlo s designovým vzhledem, integrovaným LED osvětlením a nádherným povrchem. Toto nástěnné osvětlení se perfektně hodí jako lampa na čtení vedle postele nebo jako noční světlo. Flexibilní čtecí rameno vám umožní nasměrovat světlo na to, co považujete za důležité. Vypínač je integrován v nástěnném svítidle pro ergonomické a jednoduché ovládání. O tom, že už nikdy nebudete muset vstát z postele. Vysoce kvalitní hliník s matným povrchem je nejen velmi stylový, je také velmi odolný a nadčasový.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5411212185792 |
| Barva: | Černá |
| Patice: | Integrovaná LED |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ne |
| Energetická náročnost: | G |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 0 |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 3 W |
| Výška [cm]: | 24 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
.png)