Lucide G125 Třída B - Žárovka s vláknem - Ø 12,5 cm - LED stmívatelná - E27 - 1x7W 2700K - Průhledná
Kód: 49088/07/60Související produkty
Novinka
Tip
SALECODE:RUB3:3:%
Sleva 3% kód RUB3
350 Kč
–14 %
Polysan ASC čistící a ochranný prostředek, 500 ml 94000
Skladem
(>1 ks)
301 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje |
|---|---|
| EAN: | 5411212491886 |
| Patice: | E27 |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | B |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 12.5 cm |
| Výkon [W]: | 1 x 7 W |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)