Lucide FINN - Nástěnné svítidlo Vnitřní/Venkovní - LED - IP54 - Senzor Den/Noc - Černá
Kód: 22865/12/30Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5411212221612 |
| Barva: | Černá |
| Patice: | Integrovaná LED |
| Krytí: | IP 54 |
| Stmívatelné: | ne |
| Energetická náročnost: | F |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Sensor: | Se senzorem den/noc |
| Výkon [W]: | 1 x 12 W |
| Výška [cm]: | 13.2 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
.png)