Lucide filamentová LED žárovka ST64 E27/5W 500LM 2700K- stmívatelná - Jantarová
Kód: 49068/05/62Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje |
|---|---|
| EAN: | 5411212491602 |
| Patice: | E27 |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | E |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 6 |
| Výkon [W]: | 1 x 5 W |
| Výška [cm]: | 14.6 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)