Lucide CLAIRE - Nástěnné svítidlo vnitřní/venkovní - 2xE27 - IP54 - bílé
Kód: 27883/02/31Související produkty
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
230 Kč
–3 %
UGROUTCLEANERS75
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5411212272355 |
| Barva: | Bílá |
| Patice: | E27 |
| Krytí: | IP 54 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 2 x 15 W |
| Výška [cm]: | 40 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
.png)