Lucide CADIX Outdoor Stropní svítidlo E27/max 15W led černá
Kód: 15803/01/30Související produkty
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
230 Kč
–3 %
UGROUTCLEANERS75
Novinka
Tip
200 Kč
–19 %
161 Kč
Ravak Turbo Cleaner čistič odpadů pro rozpuštění nečistot usazených v sifonech van, vaniček a umyvadel.• nesmí být použit k čištění výrobků a zejména jejich kovových částí•...
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní |
|---|---|
| EAN: | 5411212151896 |
| Barva: | Černá |
| Patice: | E27 |
| Krytí: | IP 65 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 15 W |
| Výška [cm]: | 27.6 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
.png)