Lucide AVEN Stropní bodové stmívatelné svítidlo hranaté - Gu10/50W - černá
Kód: 22963/01/30Související produkty
Novinka
Tip
200 Kč
–19 %
161 Kč
Ravak Turbo Cleaner čistič odpadů pro rozpuštění nečistot usazených v sifonech van, vaniček a umyvadel.• nesmí být použit k čištění výrobků a zejména jejich kovových částí•...
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
180 Kč
–2 %
HG HG gelový čistič odpadů HGGCO
Skladem
175 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní |
|---|---|
| EAN: | 5411212221452 |
| Barva: | Černá |
| Patice: | GU10 |
| Krytí: | IP 65 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 0 |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 50 W |
| Výška [cm]: | 9.6 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)