Lucide 79581/05/30 PHILON LED lampa stolní - 4.5W/380LM - černá
Kód: 79581/05/30Související produkty
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
150 Kč
–2 %
HG HG tekutý čistič odpadů HGTCO
Skladem
146 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní |
|---|---|
| EAN: | 5411212791689 |
| Barva: | Černá |
| Patice: | Integrovaná LED |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | G |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 13 |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 4.5 W |
| Výška [cm]: | 42 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)