Lucide 23954/11/30 XYRUS bodové svítidlo 2xGU10 - 5W - černé
Kód: 23954/11/30Související produkty
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
164 Kč
–3 %
Mapei Čistič Mapei černá BEI9041
Skladem
159 Kč
SALECODE:RUB2:2:%
Sleva 2% kód RUB2
180 Kč
–2 %
HG HG gelový čistič odpadů HGGCO
Skladem
175 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bodovky |
|---|---|
| EAN: | 5411212234193 |
| Barva: | Černá |
| Patice: | GU10 |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | G |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Průměr ø [cm]: | 0 |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 2 x 5 W |
| Výška [cm]: | 12.5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)