Lucide 14899/50/30 FEDOR stojací svítidlo E27/40W H49.5cm černá
Kód: 14899/50/30Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní sloupky |
|---|---|
| EAN: | 5411212144355 |
| Barva: | Černá |
| Patice: | E27 |
| Krytí: | IP 44 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | - |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Sensor: | Ne |
| Výkon [W]: | 1 x 40 W |
| Výška [cm]: | 49 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)