Stropní svítidlo LUCIDE SAMLING – LED s regulací jasu – 1×72 W, 2700 K/4000 K
Code: 78102/72/41Related products
Dodatečná sleva 2% kód RUB2
Sleva 2% kód RUB2
230 Kč
–3 %
UGROUTCLEANERS75
Dodatečná sleva 2% kód RUB2
Sleva 2% kód RUB2
164 Kč
–3 %
Mapei Čistič Mapei černá BEI9041
Skladem
159 Kč
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Stropní |
|---|---|
| EAN: | 5411212782977 |
| Barva: | Béžová |
| Patice: | Integrovaná LED |
| Krytí: | IP 20 |
| Stmívatelné: | ano |
| Energetická náročnost: | G |
| Napětí [V]: | 230 V |
| Výkon [W]: | 1 x 72 W |
| Výška [cm]: | 4 cm |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
.png)