Rio INOX - Sprchový systém s vodovodní baterií a teleskopickou tyčí, Nikl - kartáčovaná RI182.5/5-61IN, RAV Slezák
Code: RI182.5/5-61INRelated products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SPRCHY A SPRCHOVÉ SETY |
|---|---|
| Weight: | 4.39 kg |
| EAN: | 8596700008078 |
| Barva: | Nikl - kartáčovaná |
| Materiál: | Nerez |
| Série: | Rio INOX |
| Umístění: | nástěnná |
| Ovládání: | Pákové |
| Povrchová úprava: | Lak |
| Průměr kartuše: | 35 mm KA3502E |
| Rozměr: | 150 mm |
| Typ baterie: | Sprchová |
| Typ kartuše: | Keramická |
| Typ produktu: | Vodovodní baterie |
| Typ uchycení: | Nástěnné |
| Záruka těsnosti: | 10 let |
| Délka sprchové hadice, mm: | 1500 |
| Kód sprchové hadice: | PH1505IN |
| Kód sprchy ruční: | PS0045IN |
| Průtok vody l/min: | 9.5 |
| Ruční sprchy, počet funkcí: | 5 |
| se sprchou, bez sprchy: | se sprchovým kompletem a hlavovou sprchou |
| Typ sprchové hadice: | kov |
| Velikost sprchy stropní, prum, mm: | ⌀200 |
| Vzhled (kulatá, hranatá) - ruční a stropní sprchy: | kulatá |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
.png)