RENDL VIENNA přisazená bílá 230V LED 9W 3000K R12589
Code: R12589Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Interiérová |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 1 kg |
| EAN: | 8595685414621 |
| Barva: | Bílá |
| Délka: | 18 |
| Napětí: | 230V |
| Příkon: | 9 |
| Šířka: | 18 |
| Výška: | 1 |
| Hmotnost: | 1 |
| Barva tempeture: | 3000K |
| Hmotnost (netto): | 0.95 |
| Intenzita osvětlení: | 1300 |
| Led: | 1 |
| Velikost: | 1/18/18 (V/Š/D) |
| y: | 1 |
| Zdroj: | LED |
Be the first who will post an article to this item!
.png)