RENDL TREEZA LED 25 stojanová antracitová 230V LED 7W 60° IP54 3000K R10380
Code: R10380Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Venkovní |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 0.96 kg |
| EAN: | 8595685402130 |
| Barva: | Antracitová |
| Délka: | 10 |
| Napětí: | 230V |
| Příkon: | 7 |
| Šířka: | 7 |
| Výška: | 25 |
| Hmotnost: | 0.96 |
| Barva tempeture: | 3000K |
| Hmotnost (netto): | 0.88 |
| Intenzita osvětlení: | 123 |
| IP: | IP54 |
| Led: | 1 |
| Velikost: | 25/7/10 (V/Š/D) |
| y: | 1 |
| Zdroj: | LED |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
.png)