RENDL MENSA R 60 stropní česaný hliník 230V LED 60W 3000K R12117
Code: R12117Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Interiérová |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 4 kg |
| EAN: | 8595685410517 |
| Materiál: | česaný hliník |
| Napětí: | 230V |
| Příkon: | 60 |
| Výška: | 9 |
| Hmotnost: | 4 |
| Průměr: | 60 |
| Barva tempeture: | 3000K |
| Hmotnost (netto): | 3.42 |
| Intenzita osvětlení: | 3900 |
| Led: | 1 |
| Velikost: | 60/9 (Ø/V) |
| y: | 1 |
| Zdroj: | LED |
Be the first who will post an article to this item!
.png)