RENDL DAY nástěnná černá 230V LED 16W 3000K R10636
Code: R10636Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Interiérová |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 1.5 kg |
| EAN: | 8595685404264 |
| Barva: | Černá |
| Napětí: | 230V |
| Příkon: | 16 |
| Šířka: | 59 |
| Výška: | 9 |
| Hmotnost: | 1.5 |
| Barva tempeture: | 3000K |
| Hmotnost (netto): | 1.2 |
| Intenzita osvětlení: | 840 |
| Led: | 1 |
| Velikost: | 9/59/3 (V/Š/HL) |
| y: | 1 |
| Zdroj: | LED |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
.png)