RENDL ALLEGRO 44 DIMM stropní bílá 230V LED 35W 3000K R13326
Code: R13326Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Interiérová |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 3.2 kg |
| EAN: | 8595685420882 |
| Barva: | Bílá |
| Napětí: | 230V |
| Příkon: | 35 |
| Výška: | 85 |
| Hmotnost: | 3.2 |
| Průměr: | 44 |
| Barva tempeture: | 3000K |
| Hmotnost (netto): | 2.8 |
| Intenzita osvětlení: | 2275 |
| Led: | 1 |
| Stmívatelnost: | 1 |
| Velikost: | 44/8,5 (Ø/V) |
| y: | 1 |
| Zdroj: | LED |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
.png)