Nordlux žárovka E14 15W 2200K (čirá) LED žárovky IP20 2540061401
Code: 2540061401Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | LED žárovky |
|---|---|
| EAN: | 5704924023897 |
| Barevná teplota: | 2200K |
| Energetická třída: | G |
| Krytí: | IP20 |
| Provedení: | čirá |
| Průměr: | 2,2cm |
| Světelný tok: | 65lm |
| Záruka: | 2 roky |
| Závit: | E14 |
| Maximální příkon: | 15cm |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
.png)