Nordlux Works IP65 () bílá plast IP65 27586101
Code: 27586101Related products
Product detailed description
Výkonné prachotěsné zářivkové svítidlo Nordlux Works IP65 ve vysokém krytí s velkou odolností se dvěma zářivkami ve dvou výkonnostních variantáchAdditional parameters
| Category: | Stropní |
|---|---|
| EAN: | 5701581339989 |
| Materiál: | Plast |
| Délka: | 66cm, 125,3cm |
| Příkon: | 2x10W |
| Šířka: | 10,2cm |
| Výška: | 7,3cm |
| Barevná teplota: | 4000K |
| Energetická třída: | F |
| Hmotnost: | 1,86kg |
| Index podání barev (CRI): | 80 Ra |
| Krytí: | IP65 |
| Provedení: | bílá |
| Stmívatelné: | ne |
| Světelný tok: | 1700lm |
| Záruka: | prodloužená 5 let |
| Závit: | G13 |
| Žárovka: | LED |
| Životnost žárovky: | 25000 hodin |
| Kolekce: | Works |
| Úhel paprsku: | 120° |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
.png)