Nordlux Westport 60 () šedá plast IP65 49656110
Code: 49656110Related products
Product detailed description
Westport od Nordluxu. Praktické podlouhlé stropní svítidlo v úsporném LED provedeníAdditional parameters
| Category: | Stropní |
|---|---|
| EAN: | 5701581481886 |
| Materiál: | Plast |
| Délka: | 55,8cm |
| Příkon: | 10W, 23W |
| Šířka: | 5,4cm |
| Výška: | 5,4cm |
| Barevná teplota: | 4000K |
| Energetická třída: | E |
| Hmotnost: | 0,25kg |
| Index podání barev (CRI): | 80 Ra |
| Krytí: | IP65 |
| Provedení: | šedá |
| Stmívatelné: | ne |
| Světelný tok: | 1100lm |
| Záruka: | prodloužená 5 let |
| Závit: | zabudovaná LED |
| Žárovka: | LED |
| Životnost žárovky: | 25000 hodin |
| Kolekce: | Westport |
| Úhel paprsku: | 125° |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
.png)