Nordlux Versale 35 (hnědá) kov, plast IP20 2420013009
Code: 2420013009Product detailed description
Závěsné svítidlo Versale 35 od Nordluxu s kulatým stínítkem ve třech barevných variantách. Ideální pro osvětlení nad jídelní stůl.Additional parameters
| Category: | Lustry |
|---|---|
| EAN: | 5704924018268 |
| Materiál: | kov, plast |
| Výška: | 29,5cm |
| Délka kabelu: | 300cm |
| Krytí: | IP20 |
| Materiál kabelu: | textil |
| Provedení: | hnědá |
| Průměr: | 35cm |
| Stmívatelné: | ano |
| Vhodné dokoupit: | chytrou žárovku nebo stmívatelnou žárovku & stmívač |
| Závit: | E27 |
| Žárovka: | ne |
| Další informace: | 2xE27 |
| Kolekce: | Versale |
| Maximální příkon: | 2x40W |
| Průměr základny: | 12,5cm |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
.png)