Nordlux Tullio (bílá) kov, plast IP20 2220033001
Code: 2220033001Product detailed description
Originální závěsné světlo Tullio od Nordluxu se třemi kulatými stínítky v sochařském designu.Additional parameters
| Category: | Lustry |
|---|---|
| EAN: | 5704924010316 |
| Materiál: | kov, plast |
| Šířka: | 60cm |
| Výška: | 73cm |
| Délka kabelu: | 300cm |
| Krytí: | IP20 |
| Materiál kabelu: | textil |
| Provedení: | bílá |
| Stmívatelné: | ano |
| Vhodné dokoupit: | chytrou žárovku nebo stmívatelnou žárovku & stmívač |
| Závit: | E14 |
| Žárovka: | ne |
| Maximální příkon: | 3x25W |
| Průměr stínítka: | 25cm |
| Výška stínítka: | 12,5cm |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
.png)