Nordlux Tilos Effect (nerezová ocel) Venkovní vestavné zemní osvětlení plast IP67 96409934
Code: 96409934Related products
Dodatečná sleva 2% kód RUB2
Sleva 2% kód RUB2
270 Kč
–2 %
HG Čistič HG 250 ml HG4V1PK
Skladem
262 Kč
Dodatečná sleva 2% kód RUB2
Sleva 2% kód RUB2
230 Kč
–3 %
UGROUTCLEANERS75
Product detailed description
Originální venkovní zemní vestavěné svítidlo v nerezovém provedení s nastavitelným světelným paprskem.Additional parameters
| Category: | Venkovní |
|---|---|
| EAN: | 5704924005978 |
| Materiál: | Plast |
| Výška: | 14cm |
| Krytí: | IP67 |
| Možnost paralelního zapojení: | ano |
| Provedení: | nerezová ocel |
| Průměr: | 10,5cm |
| Stmívatelné: | ano |
| Vhodné dokoupit: | chytrou žárovku nebo stmívatelnou žárovku & stmívač |
| Závit: | GU10 |
| Žárovka: | ne |
| Kolekce: | Tilo |
| Maximální příkon: | 5W |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment
.png)