Nordlux Standard 38 (bílá) sklo, kov IP20 2410256001
Code: 2410256001Product detailed description
Minimalistické nástěnné/stropní svítidlo Nordlux Standard se skleněným stínidlem poskytujícím měkké a teplé světloAdditional parameters
| Category: | Přisazená |
|---|---|
| EAN: | 5704924021800 |
| Materiál: | Sklo, kov |
| Výška: | 10cm |
| Krytí: | IP20 |
| Možnost paralelního zapojení: | ano |
| Provedení: | bílá |
| Průměr: | 38cm |
| Stmívatelné: | ano |
| Vhodné dokoupit: | chytrou žárovku nebo stmívatelnou žárovku & stmívač |
| Závit: | E27 |
| Žárovka: | ne |
| Kolekce: | Standard |
| Maximální příkon: | 60W |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
.png)