Nordlux Sidara 95 (hnědá) Venkovní zahradní sloupky hliník, plast IP44 2618468218
Code: 2618468218Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Zahradní sloupky |
|---|---|
| EAN: | 5704924025808 |
| Materiál: | Hliník |
| Výška: | 95cm |
| Krytí: | IP44 |
| Provedení: | hnědá |
| Průměr: | 12cm |
| Stmívatelné: | ano |
| Typ stmívače/stmívání: | pouze s chytrou žárovkou |
| Typ stmívače/stmívání INFO: | Plynulé stmívání a přednastavené moody |
| Vhodné dokoupit: | Smart žárovku |
| Záruka: | prodloužená 10 let |
| Závit: | E27 |
| Žárovka: | ne |
| Kolekce: | Sidara |
| Maximální příkon: | 15W |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
.png)