Nordlux Sibelis (antracit) Venkovní nástěnná svítidla plast, hliník IP44 2418311050
Code: 2418311050Related products
Novinka
Tip
200 Kč
–19 %
161 Kč
Ravak Turbo Cleaner čistič odpadů pro rozpuštění nečistot usazených v sifonech van, vaniček a umyvadel.• nesmí být použit k čištění výrobků a zejména jejich kovových částí•...
Dodatečná sleva 2% kód RUB2
Sleva 2% kód RUB2
230 Kč
–3 %
UGROUTCLEANERS75
Product detailed description
Venkovní nástěnné svítidlo Sibelis v nadčasovém designu zajistí měkké rozptýlené světlo směrem nahoru i dolů u vchodu nebo garáže.Additional parameters
| Category: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5704924017698 |
| Materiál: | plast, hliník |
| Hloubka: | 11,5cm |
| Šířka: | 19,5cm |
| Výška: | 12cm |
| Krytí: | IP44 |
| Možnost paralelního zapojení: | ano |
| Provedení: | antracit |
| Stmívatelné: | pouze s chytrou žárovkou |
| Závit: | E27 |
| Žárovka: | ne |
| Maximální příkon: | 10W |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
.png)