Nordlux Rold (písková) Venkovní nástěnná svítidla kov, sklo IP44 84151008
Code: 84151008Related products
Product detailed description
Minimalistické venkovní nástěnné LED svítidlo obdélníkového tvaru v černém a pískovém provedení obousměrně osvětlující prostorAdditional parameters
| Category: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5704924012419 |
| Materiál: | Kov |
| Hloubka: | 5,6cm |
| Příkon: | 2x5W |
| Šířka: | 9cm |
| Výška: | 16cm |
| Barevná teplota: | 3000K |
| Energetická třída: | E |
| Hmotnost: | 0,6kg |
| Index podání barev (CRI): | 80 Ra |
| Krytí: | IP54 |
| Provedení: | písková |
| Stmívatelné: | ne |
| Záruka: | prodloužená 5 let |
| Závit: | zabudovaná LED |
| Žárovka: | LED |
| Životnost žárovky: | 25000 hodin |
| Kolekce: | Rold |
| Úhel paprsku: | 125° |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
.png)