Nordlux Rivo (černá) Venkovní nástěnná svítidla kov, plast IP54 2518321003
Code: 2518321003Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Nástěnná |
|---|---|
| EAN: | 5704924023521 |
| Materiál: | kov, plast |
| Délka: | 10cm |
| Hloubka: | 10cm |
| Příkon: | 8W |
| Šířka: | 10cm |
| Barevná teplota: | 3000K |
| Energetická třída: | E |
| Index podání barev (CRI): | 80 Ra |
| Krytí: | IP54 |
| Možnost paralelního zapojení: | ano |
| Provedení: | černá |
| Stmívatelné: | ne |
| Světelný tok: | 240lm |
| Záruka: | prodloužená 5 let |
| Závit: | zabudovaná LED |
| Žárovka: | ano |
| Životnost žárovky: | 30000 hodin |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
.png)